Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu

Skladník vychystávání

DLC Napajedla a.s.

Místo práce
Kvítkovická, Napajedla, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsícodměny, bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychystávání zboží (potraviny, drogerie) pomocí hlasových instrukcí/ navádění do sluchátek

Zaměstnanecké výhody, benefity

flexibilní pracovní doba dle dohody , bonusy, sick days, zboží za snížené ceny, závodní stravování

Informace o náboru

Do našeho distribučního logistického centra
DLC v Napajedlech, Kvítkovická 1533, na pozici SKLADNÍK PIKER
PRÁCE NA PLNÝ, NEBO ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK, počet hodin DLE DOHODY, ranní, nebo odpolední směna v průběhu celého roku. Práce vhodná pro studenty, ženy/muže v domácnosti, důchodce. Nástup možný ihned.
Náplň práce:
vychystávání potravinářského a drogistického zboží dle pokynů do sluchátek (voice picking)
Požadujeme:
• plnoletost
• běžnou fyzickou zdatnost
Nabízíme:
• zajímavou práci s odpovídajícím mzdovým ohodnocením a bonusy

Zájemci kontaktujte paní DOLEČKOVOU, vedoucí směny,
tel. 724 317 895
e-mail: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

flexibilita, preciznost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Distribuční logistické centrum pro zásobování potravinářského a drogistického zboží v rámci uzavřeného obchodního řetězce.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kvítkovická 1533
763 61 Napajedla
www.dlcnapajedla.cz

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4150155  Datum zveřejnění: 26.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc