Asistent stomatologa/ Zubní instrumentářka/ Zubní sestra /Praha 3

Doctor Dent s.r.o.

Místo práce
Slezská, Vinohrady, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegyně a kolegy do prostředí rozrůstající se stomatologické kliniky na Praze 3 - Vinohrady. Nabízíme plný i částečný pracovní úvazek.

Náplň tvé práce bude:

Příprava ordinace.
Asistence při stomatologických výkonech.
Sterilizace nástrojů.
Zhotovení RTG snímků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Osobní ohodnocení.
Moderní pracovní prostředí s výbornou dopravní dostupností.
Rodinnou atmosféru a zkušený tým, který vás podpoří.
Zaměstnanecké benefity.
Podporu v dalším vzdělání.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete nám svůj profesní životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Zdravotnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

praxe ve stomatologii výhodou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SZŠ, kurz zubní instrumentářky (výhodou, avšak ne podmínkou).
Proklientský a empatický přístup.
Schopnost jednat s lidmi, příjemné vystupování a pečlivost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Doctor dent s.r.o. je moderní, nově vznikající stomatologická klinika zabývající se především endodoncií a estetickou stomatologií. Poskytujeme individuální přístup ke každému pacientovi za použití nejnovějších technologií a materiálů. Nacházíme se v těsné blízkosti centra na Praze 3 - Vinohrady.
ID: 4288702  Datum zveřejnění: 16.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc