Kuchár-ka/Pomocný Kuchár - Rakúsko, Švajčiarsko , Severné Taliansko

DOKNER AGENCY, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
01.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacplus 13.14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príprava jedál studenej a teplej kuchyne, podľa stonoveného jedálneho lístka
- pomocné práce pri príprave jedál studenej a teplej kuchyne
- podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- kontrola kvality hotových jedál
- udržiavanie čistoty v kuchyni

- trvalý pracovný pomer na rakúsku, resp. švajčiarku, taliansku pracovnú zmluvu
- sociálne a zdravotné poistenie v krajine výkonu práce
- ubytovanie a strava je poskytovaná zamestnávateľom ZDARMA
- po odpracovaní sezóny nárok na 13ty a 14ty plat
- poskytneme Vám informačno-poradenský servis počas celej doby trvania pracovného pobytu
- zabezpečíme Vám prepravu u prepravnej spoločnosti

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis + foto na adresu [email protected]
Pre viac informácií volajte na číslo 00421 907 158 398
Voľné ponuky nájdete aj na našej FB stránke:
alebo
www.dokner.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotely, penzióny, reštaurácie a horské chaty v Rakúsku, Švajčiarku a Sev. Taliansku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Gastronomia, Hotelierstvo, alebo prax na danej pozícii

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je prax na danej pozícii v nemecky hovoriacej krajine, alebo na Slovenku. Potrebná znalosť nemeckého jazyka na úrovni dorozumenia sa na pracovisku, stačia základy nemeckého jazyka

Personálna agentúra Dokner Agency sa zameriava na sprostredkovanie práce v gastronómii a hotelierstve v nemecky hovoriacich krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1710420  Datum zveřejnění: 19.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac