Pracovníci v sociálních službách - sociální pracovníci v domově pro osoby se zdravotním postižením

Domov u rybníka Víceměřice, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
32, 798 26 Víceměřice, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
14480 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (34123)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov u rybníka Víceměřice, příspěvková organizace, IČ 71197729
Pracoviště:Víceměřice 32, 798 26 Nezamyslice u Prostějova

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 14480 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: [email protected]. Pohovory s případnými uchazeči proběhnou podle individuální dohody. Požadujeme: odborná způsobilost k výkonu povolání Sociálního pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, znalost SQSS, schopnost samostatné práce, empatie, bezúhonnost, schopnost pracovat v kolektivu. Nabízíme: možnost prodloužení pracovního poměru, 5 týdnů dovolené, příspěvek na obědy, supervizní podporu. Mzdové rozpětí: 9. platová třída. PP na dobu určitou. Místo výkonu práce: Víceměřice č.p. 32

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 11748600716

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně