Příjmeme kolegu/kolegyni na pozici reservation agent do našeho 4* hotelu Don giovanni

Don Giovanni Management spol. s r.o.

Místo práce
Vinohradská 2733/157a, Strašnice, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
17.12.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- každodenní komunikace se zákazníky v českém i anglickém jazyce
- práce s internetovými a hotelovými rezervačními systémy
- úzká spolupráce s recepcí a ostatními odděleními hotelu
- zpracování a úprava došlých rezervací (telefonicky, emailem)
- tvorba zálohových faktur
- zadávání jmenných seznamů
- zpětná kontrola správnosti cen, nabídek, typů pokojů, platebních transakcí
- zpracování speciálních požadavků hostů
- prodej stravovacích plánů pro ubytované skupiny
- dodržování firemních zásad a nastavené obchodní politiky hotelu

Zaměstnanecké výhody, benefity

– úvazek na hlavní pracovní poměr
– dobrý kolektiv na daném hotelu– možnost profesního růstu v rámci firmy
– motivující finanční ohodnocení složené z fixní složky a motivační složky
– stabilní práce u silné a profesionální české hotelové společnosti
– získávání zkušeností
- možnost práci v různých hotelích (3-5*) na různých pozicích
– dotované ubytování
– příspěvek na školné
– jídlo v hotelu zdarma,uniforma zdarma
– slevy na letenky, slevy na cestovní služby partnerských CK
– slevy na ubytování v hotelích v ČR a Evropě
– slevy na sportovní služby
– slevy na wealness a beauty služby
– zdarma jazykové kurzy : AJ, NJ, RJ
– vzdělávání : manažerské programy, pravidelná školení
– letní a vánoční party
– sportovní aktivity : šachový, běžecký a fotbalový klub

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- aktivní znalost anglického jazyka
- dobrou znalost práce na PC
- pečlivost, spolehlivost, flexibilitu a snahu učit se novým věcem
- příjemné vstupování
- teamový duch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hotel Don Giovanni je špičkový čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí 411 hotelových pokojů a apartmentů a 1400 m2 konferenčních prostor. Naši hosté se mohou těšit z přátelského a profesionálního přijetí.
ID: 3550107  Datum zveřejnění: 17.12.2018