Referent/ka zákaznického servisu pro Maďarsko a Polsko

Donoci s.r.o

Místo práce
Blansko, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
19 000 - 25 000 CZK/m (brutto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* E-mailová a telefonická komunikace se zákazníky
* Vyřizování objednávek a fakturace
* Komunikace s dopravci
* Aktualizace e-shopu (novinky, překlady popisů, apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost pracovat z domu (CZ, SR, HU, PL)
* Zázemí stabilní a dynamické společnosti
* Příjemné pracovní prostředí
* Motivující platové ohodnocení
* Vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti
* Seberealizaci
* Práci v příjemném kolektivu
* Notebook
* Mobilní telefon
* Zaměstnanecké bonusy (stravenky, slevy na produkty, školení)

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.10.2018 (zbývá ještě 8 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Polský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?
Komunikativního, organizovaného a loajálního člověka, který slova “to ne já, to on", případně „to není moje práce" nemá v slovníku.

Jsi prozákaznicky orientovaný, proaktivní, s pozitivním přístupem, kolektivním duchem a chutí k práci a vlastnímu sebevzdělávání? Mluvíte česky nebo slovensky na úrovni rodilého mluvčího a polsky minimálně na úrovni B2? Pokud tvoje odpověď zní dvakrát ano, pošli nám svůj životopis a my se ti určitě ozveme!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na trhu s osvětlovací technikou se společnost Donoci s .r. o. pohybuje již 26 let. Je zárukou spolehlivosti a vysoké profesionality. Firma se zabývá dovozem, velkoobchodem a maloobchodním prodejem svítidel. Naše e-shopy působí mimo Českou Republiku také na Slovensku, v Německu, Rakousku, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Francii, Španělsku a Itálii. Společnost se řadí mezi největší prodejce online osvětlení ve střední Evropě.

V nabídce e-shopu www.svet-svitidel.cz naleznete všechny druhy svítidel a osvětlení do exteriéru i interiéru. Kromě nejrůznějších typů svítidel firma nabízí elektromateriál a světelné zdroje. Cílem společnosti je maximální spokojenost zákazníků, proto nabízí jedny z nejkvalitnějších svítidel na trhu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Pražská 2535/4
67801 Blansko

Kontakt

ID: 3499721   Datum zveřejnění: 24.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   19 000 - 25 000 CZK/m (brutto)