Automechanik

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Diagnostika a opravy vozidel

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pracovní smlouva na dobu určitou do 1 roku od data nástupu
• Motivující finanční ohodnocení odpovídající dosažené kvalifikaci
• Výkonnostní odměny + příplatky
• Výrazně zlevněné Zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky (lítačka)
• Penzijní připojištění po roce výkonu práce v hodnotě 1 000 Kč
• 3 dny zdravotního volna s náhradou mzdy
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování formou stravenek
• Poukázky FLEXIPASS ve výši 3 200 Kč/rok
• Možnost rekreace a příspěvek na dětskou rekreaci
• Bezpečnostní a ochranné pracovní pomůcky
• Možnost dotovaného ubytování v ubytovně za cca 3 500 Kč/měsíc
• Příspěvek na ubytování ve výši 1 500 Kč / měsíc – ve vybraných ubytovnách
• Zázemí velké společnosti s dlouholetou tradicí

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis prostřednictvím http://dpp.jobs.cz nebo volejte 222 672 540, kde rádi zodpovíme Vaše dotazy. Životopis lze také zaslat na adresu: Dopravní podnik hlavního města Prahy, 500050 - oddělení Výběr a nábor zaměstnanců, Sokolovská 217/42, 190 22 Praha 9.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Největší dopravce v oblasti městské hromadné dopravy v ČR, poskytující zázemí velké stabilní společnosti
ID: 3219597  Datum zveřejnění: 19.10.2017