Mistr pomocných provozů a lakovny

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.

Místo práce
Pouchovská 153, Hradec Králové, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. je stabilní společnost, která v letošním roce slaví 90. výročí vzniku městské hromadné dopravy v Hradci Králové.
Do našeho týmu odborníků, kteří mají na starost údržbu a opravy vozového parku v současnosti hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr pomocných provozů a lakovny.
Máte zkušenosti s vedením lidí? Vyznáte se v procesech oprav či údržby vozidel? Jste technický typ, který rád komunikuje se zákazníky a naplňuje ho práce s lidmi? Pak možná hledáme právě Vás!

Co bude Vaší náplní práce?
Řízení a organizace údržby vozidel MHD – běžné a plánované opravy, havárie vozidel
• Zajišťování, organizace a zodpovědnost za plnění úkolů svěřeného úseku pomocných provozů – elektrodílna, čalounická dílna, radiomechanici, lakovna, klempírna, soustružna, vzduchotechnika, renovace, provoz tribodiagnostické laboratoře, včetně údržby strojů a zařízení
• Řízení podřízených dělnických profesí na těchto úsecích, spolupráce a zastupitelnost s mistry dalších úseků podílejících se na údržbě vozidel MHD a externích zákazníků
Provoz klempírny a lakovny – externí zakázky
• Zajišťování, plánování a realizace zakázek pro tento úsek, tvorba cenových nabídek a kalkulací

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
• Motivační finanční ohodnocení včetně podílu ze zisku a z hospodaření svěřeného úseku
• 13. a 14. plat podle podílů na hospodářských výsledcích
• Finanční příspěvky na masáže a fitness v areálu DP
• Příspěvek na penzijní připojištění, na stravování (výběr ze 3 jídel)
• Odměny při významných pracovních a životních jubileích
• Pravidelná školení na prohlubování Vaší kvalifikace
• Služební telefon i pro soukromé účely
• Týden dovolené navíc
• Zvýhodněné jízdenky MHD pro Vás i rodinné příslušníky (např. rodiče se dvěma dětmi ušetří na ročním jízdném přes 9000Kč)

Informace o náboru

Osobní údaje poskytnuté v rámci zaslaných životopisů či sdělené naší společnosti v průběhu výběrového řízení (např. při osobních pohovorech) budeme zpracovávat i bez vašeho souhlasu, neboť právním důvodem jejich zpracování je jednání před uzavřením pracovní smlouvy (důvod uvedený v čl. 6 bodu b) Nařízení EU o ochraně osobních údajů). To však jen do okamžiku, kdy vám bude oznámeno, že jste nebyl na pracovní místo vybrán nebo kdy ukončíte sami svou účast ve výběrovém řízení (např. se nedostavíte na dohodnutý pohovor). Spolu s oznámením o tom, že jste nebyl na pracovní místo vybrán, vás můžeme požádat o udělení souhlasu s dalším zpracováním osobních údajů, a to v případě, že budeme mít zájem na uchování životopisu pro účely budoucích výběrových řízení.

Údaje poskytnuté nám v rámci zaslaných životopisů budou ohledně neúspěšných uchazečů skartovány (vymazány v el. podobě) do 1 měsíce po doručení oznámení o nepřijetí na pracovní místo/ukončení vaší účasti ve výběrovém řízení z vaší vůle. Pokud budete požádáni o udělení souhlasu, vymažeme vaše osobní údaje, pokud do 1 měsíce od zaslání žádosti o udělení souhlasu takový souhlas neobdržíme. Osobní údaje uvedené v rámci výběrového řízení týkající se úspěšného uchazeče, se kterým byl uzavřen pracovněprávní vztah, se stávající součástí osobního spisu zaměstnance bez nutnosti získání souhlasu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké požadavky na tuto pozici máme?
• Středoškolské vzdělání, technické zaměření je velkou výhodou
• Zkušenosti s vedením lidí, komunikace se zákazníky
• Schopnost motivovat a vést tým k dosažení plánovaných cílů, rozhodnost, umění stanovit si priority
• Manuální zručnost, orientace v technické oblasti
• Znalost procesů lakování, oprav a údržby vozidel velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Obchodní společnost Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. vznikla na základě zakladatelské listiny podepsané dne 17.3.1997, rozhodnutím Krajského soudu v Hradci Králové pak byla společnost zapsána do obchodního rejstříku dne 1.4.1997. Společnost je právním nástupcem bývalého státního podniku Dopravní podnik města Hradce Králové.
ID: 3435575  Datum zveřejnění: 29.6.2018