Projektant/ka pozemních staveb

Dopravní projektování, spol. s r. o.

Místo práce
28. října 3388/111, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsícK základnímu platbu další prémie a odměny.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je tvorba projektové dokumentace ve všech stupních, účast na jednáních s účastníky výstavby a další související činnosti při projektové práci, kooperace s ostatními profesními středisky společnosti a komunikace s obchodními partnery.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní zázemí a trvalá a perspektivní práce
- Hlavní pracovní poměr
- Zajímavé finanční ohodnocení, k základnímu platu další prémie a odměny
- 5 týdnů dovolené
- Pružná pracovní doba
- Stravenky
- Moderní pracoviště v centru města včetně moderního SW a HW
- Odborná školení a vzdělávání, podpora při profesním růstu

Informace o náboru

Jsou vítáni i zahraniční pracovníci, samozřejmostí je výpomoc při zajištění ubytování a vyřízení potřebných náležitostí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ nebo VŠ příslušného směru
- Aktivní znalost programu AutoCAD
- Uživatelská znalost programů MS Office
- ŘP sk. B výhodou
- Zodpovědnost, svědomitost, samostatnost, komunikativnost, týmová práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Chcete se posunout od malých k velkým projektům? Nést svou kůži na trh a být odpovědní za výsledky své práce? Pracovat na významných celorepublikových projektech, nebo se podílet na zahraničních projektech?

Naše společnost Dopravní projektování, spol. s r. o. patří od 1997 mezi významné hráče v regionu. Díky propojení s jednou z největších projekčních kancelářích na železnici (Sudop Brno) máme možnost pracovat na těch nejvýznamnějších projektech. Nevěnujeme se však pouze dopravním stavbám a mostním konstrukcím, ale také stavbám pozemním, máme vlastní dopravní technology, geodety, inženýring atd. Jsme špičkou v projektování kolejových staveb a jsme hrdí na rozsáhlou praxi v tomto oboru.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4173287  Datum zveřejnění: 1.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc