Projektový manažér/špecialista - Príprava a koordinácia projektov EÚ

Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Dopravný podnik Bratislava - Generálne riaditeľstvo, Olejkárska, Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacnástupná mzda 1600 € sa skladá zo základnej zložky mzdy 1330 €/mesiac + výkonnostná odmena 270 €/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za prípravu, riadenie a zabezpečenie implementácie projektu
- Zodpovednosť za dodržiavanie časového harmonogramu, podrobného opisu
projektu a rozpočtu národného projektu v súlade so zmluvou o poskytnutí NFP
- Predkladanie na RO návrhy na prípadné zmeny projektov
- Komunikácia s projektovým manažérom RO
- Komunikácia s internými zamestnancami pri vypracovaní a implementácii
projektov a pri verejnom obstarávaní
- Komunikácia externými subjektami pri vypracovaní a implementácii projektov
- Strategický rozvoj partnerstiev na medzinárodnej a národnej úrovni
- Pripravovanie reportov a iných dokumentov podľa požiadaviek

- stabilná a perspektívna práca v ambicióznej spoločnosti
- zľava 90% z ceny 365-dňového predplatného cestovného lístka na MHD pre zamestnanca dňom nástupu a po uplynutí 3-mesačnej skúšobnej doby aj pre rodinných príslušníkov (manžel/manželka, deti)
- príspevok na stravovanie – stravovacia karta v hodnote 4 €/deň
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- sociálne výpomoci zamestnancom zo Sociálneho fondu
- príspevok na detskú rekreáciu
- športové, kultúrne a spoločenské aktivity organizované zamestnávateľom pre zamestnancov
- práca v zabehnutom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Prax v príprave a riadení investičných stavebných projektov
- Prax v príprave a riadení projektov podporených Európskou úniou
- Komunikačné zručnosti
- Znalosť Verejného obstarávania vítaná

„Máme spoločný cieľ“
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť je stopercentná dcérska spoločnosť hlavného mesta SR Bratislavy, ktorá je jediným poskytovateľom MHD na území mesta Bratislava. DPB, a. s. prevádzkuje trolejbusovú, autobusovú a električkovú dopravu.
V ankete „Najzamestnávateľ“ za rok 2022 v rebríčku Doprava a logistika sme sa umiestnili na vynikajúcom 1. mieste.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3980053  Datum zveřejnění: 8.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac