Можливість для людей з України

.NET C# Developer

DORPS s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
06 / 2022
2 500 - 5 000 EUR/mesiacDohodou (v závislosti od schopností a skúseností + osobné ohodnotenie.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť:

• spolupráca pri analýze problémov, odhaľovaní ich príčin a hľadaní možných riešení v rámci podnikových procesov klientov,
• spolupráca pri navrhovaní podnikových procesov a požadovaných dátových štruktúr,
• spolupráca pri špecifikácii požiadaviek a návrhu softvéru,
• porozumenie a integrácia údajov z rôznych dátových zdrojov,
• vývoj a úprava rôznych riešení a nástrojov v rôznych technológiách v závislosti od požiadaviek,
• používanie agilných metodológií pri vývoji.

Čo od teba očakávame?

• algoritmické a analytické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť,
• skúsenosti s analýzou a návrhom softvéru,
• znalosť objektovo-orientovaného programovania,
• praktická skúsenosť s .NET frameworkom v jazyku C#
• praktická skúsenosť s MS SQL,
• praktická skúsenosť s JS frameworkom Angular, HTML a CSS výhodou,
• veľmi dobrá znalosť XML a JSON,
• záujem o nové technológie, zvedavosť, samostatnosť a chuť hľadať riešenia a pracovať na sebe,
• zmysel pre detail,
• záujem aplikovať nové postupy pri svojej práci.

• flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu.
• event kalendár, teambuildingy a iné aktivity
• podporíme Ťa vo vzdelávaní a rozvoji
• možnosť kariérneho rastu
• možnosť rotácie medzi projektami
• práca v úspešnej spoločnosti a v priateľskom kolektíve
• tradičné benefity

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme tím dynamických a inovatívnych profesionálov v oblasti informačných technológií. Navrhujeme a vytvárame multiplatformové aplikácie mixovanej reality na zobrazenie virtuálnych 3D objektov v reálnom prostredí, čo prináša veľa inovatívnych možností. Našim klientom pomáhame zefektívniť existujúce informačné systémy. Štandardizovať, optimalizovať a digitalizovať ich kľúčové procesy. V technologickej oblasti spolupracujeme s overenými partnermi a profesionálmi, ktorí spĺňajú náročné požiadavky na kvalitu dodávaných riešení a plnenie požiadaviek našich klientov.

Viac na www.dorps.eu
ID: 4327108  Datum zveřejnění: 11.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac