Finanční koordinátor - účetní

Dorset Management s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
06.08.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní poradenskou společnost sídlící v Praze hledáme zkušeného specialistu v oblasti účetnictví, který doplní rostoucí mezinárodní tým. Na nově otevřené pozici budete pracovat jako kontaktní osoba pro partnerskou společnost zajišťující finanční a účetní služby.

Společnost má v současné době okolo 80 zaměstnanců pracujících v uvolněném a přátelském prostředí Pražských kanceláří v blízkosti metra.

Náplň práce:
+ Být kontaktním bodem pro externí partnerskou společnost zajišťující účetní služby a společně spolupracovat na tvorbě spolehlivého účetního systému pro Evropské projekty.
+ Kontrola práce externí společnosti, posuzovat finanční hlášení a reporty.
+ Provádět účetní potvrzení dle potřeby.
+ Kontrola daňových přeplatků

Požadavky:
+ Vzdělání a zkušenosti ve firemním účetnictví a finančnictví výhodou
+ Dobrá schopnost denně komunikovat v českém a anglickém jazyce
+ Dobré porozumění základním účetním principům jako akruální, platební a pohledávkové procesy a zúčtování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní výhody:
+ Dlouhodobá spolupráce a možnost profesního růstu, převzetí zodpovědnosti za další pobočky.
+ Pražská pobočka má mezinárodní přátelský tým. Zatímco firma je skutečně celosvětová, členové týmu si jsou velmi blízcí a spolupracují na projektech se zájmem o společný cíl a důrazem na využití schopností a zkušeností každého z členů.
+ Kanceláře se nacházejí v nově vybavených prostorech umožňujících práci v příjemném prostředí nedaleko zastávky metra a tramvaje.

Pokud máte o pozici zájem, kontaktujte Iaina pomocí e-mailu s přiloženým životopisem v anglickém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Mezinárodní společnost specializující se na poradenskou činnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

finančnictví, účetnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dorset Recruitment již čtvrtým rokem úspěšně umisťuje talentované kandidáty do klientských společností, které se rekrutují z celé řady oborů i působnosti podnikání. Budování vztahů s kandidáty je hlavním klíčem našeho úspěchu. Snažíme se vytvářet dlouhodobé vztahy s uchazeči o zaměstnání, a to jak v České republice, tak s kandidáty, kteří uvažují o relokaci do ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3464250  Datum zveřejnění: 6.8.2018