Kuchař-ka v Nizozemsku

Dorset Management s.r.o.

Místo práce
Vlissingen, Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2019
Mzdové podmínky (brutto)
14 - 15 EUR/hod.Minimální hodinová mzda je 10 EUR čistého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lákala by Vás práce v zahraničí za nadstandardní finanční ohodnocení? Hledáme kuchaře pro práci v Nizozemsku během letní sezony (květen - říjen). Pracoval/a byste v provincii Zeeland, většina nabízených pozic je v malebném přímořském městě Vlissingen. Pozice, které obsazujeme jsou v hotelech a restauracích poblíž pláže, podávajících typickou holandskou a evropskou kuchyni. Pro přípravu holandských receptů pro Vás bude připraveno školení.
Budete zaměstnáni v Nizozemsku na pracovní smlouvu prostřednictvím holandské personální agentury, která se specializuje na turismus a pohostinství.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce v příjemném prostředí
Cesta do Nizozemska zaplacena za Vás
Zvýhodněné ubytování (75 EUR za týden)
Zaměstnanecké stravování
Hrazené sociální a zdravotní pojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Náš klient v Nizozemsku se specializuje na získávání zajímavých kandidátu na pracovní pozice v cestovním ruchu a pohostinství.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dorset Recruitment již čtvrtým rokem úspěšně umisťuje talentované kandidáty do klientských společností, které se rekrutují z celé řady oborů i působnosti podnikání. Budování vztahů s kandidáty je hlavním klíčem našeho úspěchu. Snažíme se vytvářet dlouhodobé vztahy s uchazeči o zaměstnání, a to jak v České republice, tak s kandidáty, kteří uvažují o relokaci do ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3655826  Datum zveřejnění: 30.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 14 - 15 EUR/hod.Minimální hodinová mzda je 10 EUR čistého