Odborný prodejce - kuchyňské studio

DOT kuchyne s.r.o.

Místo práce
Praha-východ, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.8.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíczákladní plat + provize s prodeje, výška provize (procenta s obratu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odborný prodej v kuchyňském studiu,
- prodej renomované a kvalitní Rakouské značky,
- prodej spotřebičů od předních výrobců bílé techniky a prémiových produktů výběrových značek,
- konzultace a odborné poradenstvo,
- příprava nabídek, 3D návrhů a projektové dokumentace v profesionálním softwaru,
- příjemné pracovní prostředí, rodinná atmostféra a otevřený přístup k zaměstnancům,
- progresivní ocenění a odměny podle výkonu,

Zaměstnanecké výhody, benefity

telefon, notebook, automobil, nadstandartní platové ohodnocení, zaškolení do 3D softwaru , pravidelné školení v prodejních dovednostech

Informace o náboru

Jsme menší firma, kde nám záleží na osobní přístupu k zaměstnancům, proto hledáme i parťáka do dobře šlapajícho týmu. Dostane se Vám individuálního přístupu v rozvoji svých obchodních i praktických dovedností. Chceme po každém zaměstnanci, aby sdílel naše nadšení ke kuchyním a přenesl nadšení na koncového zákazníka. Je pro nás důležité, aby naši zaměstnanci měli emoce a uměli je předat zákazníkům.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Adobe Acrobat Reader - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- obchodnické nadání,
- příjemné vystupování,
- samostatnost při řešení úloh,
- prostorová představivost,
- cit pro detail
- teamový duch
- ochota na sobě pracovat a zlepšovat se,
- orientace na zákazníka a výsledek.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost má osobní a individulální přístup se zaměřením na budoucnost. Nabízíme produkt, který je zacílen na kvalitu a dlouhou životnost. Služby našim zákazníkům tvoří přidanou hodnotu k našim produktům, osobní přístup a pozornost k potřebám zákazníků je samozřejmostí. Naše kuchyně se drží ve vysokém standartu od prodeje až po kompletaci.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 3932839  Datum zveřejnění: 3.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc