Operátoři výroby - obsluha strojů

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Masarykova 701, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme::
OPERÁTORY VÝROBY – OBSLUHU STROJŮ
Pracoviště montáže, obrábění, sváření, ohýbání,
obsluha CNC strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme::
* nadstandardní příplatky
* závodní stravování částečně placené zaměstnavatelem
* příplatek na dopravu nebo firemní doprava
* individuální odměňování podle výkonu
* zaškolení na pracovišti
* sociální program - podpora dětí zaměstnanců na technických školách měsíčním příspěvkem, penzijní připojištění, odměny za pracovní a životní výročí, bezúročné půjčky

Informace o náboru

Vítání jsou všichni zájemci – přijďte se podívat, jak u nás pracujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

vlastní vývoj, konstrukce, prodej a výroba autodílů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
* odpovědnost
* spolehlivost pro práci ve 2 – 3 směnném provozu
* vyučení v technických oborech výhodou, ale není podmínkou
* chuť pracovat a podílet se na splnění úkolů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3176140  Datum zveřejnění: 1.9.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.