Customer Quality Engineer

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Kvalitu finálního produktu.
* Systémová řešení kvality.
* Vedení interních a externích auditů.
* Vedení změn ve výrobě z hlediska kvality.
* Komunikaci se zákazníky.
* Řešení reklamací - analýza a následné navrhnutí a zavedení preventivních opatření.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kdo jste?::
* Středoškolák nebo vysokoškolák z technického směru s praxí v oblasti zákaznické kvality.
* Znáte požadavky ISO 9001 a ISO TS 16949.
* Orientujete se v technické dokumentaci.
* Domluvíte se německy nebo anglicky.
* Jste systematický člověk.

Informace o náboru

Zaujali jsme Vás?::
Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce. Dál se o nic nestarejte, my se Vám ozveme zpět.