Personální a vzdělávací společnost

Seřizovač pro Bosal Brandýs nad Labem

Máte zkušenosti se seřizováním CNC strojů? Baví vás jejich údržba a programování?
Pojďte si rozšířit praxi u našeho významného zákazníka.
Čeká vás práce v 3 směnném nebo nepřetržitém provozu. Pojďte do toho s námi!

Co budete dělat?

  • Podílet se na obsluze a seřizování CNC a NC strojů za účelem zajištění optimálního chodu.
  • Podílet se na úpravě programů těchto strojů a jejich údržbě.
  • Školit obsluhu strojů a provádět preventivní údržbu.

Co od nás dostanete?

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Základní mzdu od 22 200 Kč.
  • Variabilní složku mzdy 0 - 14 %.
  • Příplatek za práci v nepřetržitém režimu 10 Kč/hod.
  • Roční odměnu 6 000 Kč.
  • 5 dní dovolené navíc.
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč.
  • Ubytování na naší ubytovně s příspěvkem.
  • Příspěvek na vlastní ubytování až 3 500 Kč.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co chceme my od vás?

  • SOU/SŠ technického směru.
  • Základní orientaci v oboru CNC a NC programování.
  • Základní znalost svařování (MIG, MAG, TIG).
  • Trestní bezúhonnost.
  • Schopnost plánování a rozložení revizní činnosti do pracovní směny.
  • Schopnost čtení technické dokumentace.
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
  • Praxi v údržbě strojů a zařízení min. 1 rok.

Jdete do toho?

Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši BEZPLATNOU LINKU +420 800 310 013. Těšíme se na vás.

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Zápská 1857, 250 01 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Praha - východ
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Bc.
Smetanova 987
294 01 Bakov nad Jizerou
Česká republika