Personální a vzdělávací společnost

Operátor skladu pro Faurecia Automotive Písek

Baví Vás práce ve skladu? Jezdíte rádi s VZV? Rozšiřte si praxi u našeho významného zákazníka a partnera.
Budete pracovat na 3 směny nebo v nepřetržitém provozu. Pojďte do toho s námi!

Co budete dělat?

  • Podílet se na práci ve skladu.
  • Manipulovat s komponenty, hotovými výrobky.
  • Naskladňovat, vyskladňovat dle dokumentů do skladových pozic.
  • Pracovat s VZV a vykládat, nakládat kamion.
  • Zásobovat jednotlivé výrobní linie materiálem.

Co od nás dostanete?

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Variabilní složku mzdy.
  • Příplatky za odpolední a noční.
  • Příplatek za práci v nepřetržitém provozu.
  • Příspěvek na praní a stravování.
  • 5 dní dovolené navíc.
  • Ubytování na naší ubytovně s příspěvkem.
  • Příspěvek na vlastní ubytování až 2 000 Kč.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co chceme my od Vás?

  • ZŠ, SOU / SOU technického směru bude výhodou.
  • Oprávnění k řízení VZV.
  • V případě neplatnosti průkazu VZV Vám zajistíme proškolení a opětovné vystavení.
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
  • Uvítáme zkušenosti v sériové výrobě.

Jdete do toho?

Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši BEZPLATNOU LINKU +420 800 310 013. Těšíme se na Vás.

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Průmyslová 466, 397 01 Písek, Jihočeský kraj
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Třída Národní svobody 158/9
397 01 Písek
Česká republika