Nástrojař

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25.000 - 36.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Budete udržovat nástroje a přípravky v bezvadném stavu a připravené pro výrobu.
* Budete vyrábět nové / náhradní díly pro nástroje.
* Budete spolupracovat při řešení různých problémů.
* Budete mít možnost hledat nejrůznější zlepšení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od Vás očekáváme my?::
* SOU/SOŠ nebo SŠ technického směru, zkušenosti z výrobního závodu.
* Orientaci v technické dokumentaci.
* Zodpovědný přístup k práci, pečlivost.
* Ochotu a chuť pracovat na 2 nebo 3 směny.

Informace o náboru

Nabídka Vás zaujala?::
Skvělé! Zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.