Projektant dopravních a inženýrských staveb

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Pod Borkem 319, Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O čem to je?::
* O zpracování všech stupňů projektové dokumentace, převážně dopravních staveb.
* O koordinaci s ostatními profesemi a odbornými útvary.
* O projednávání dokumentace s investory a příslušnými dotčenými orgány státní správy.
* O provádění autorského dozoru daného projektu a stavby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Koho hledáme?::
* Středoškoláka / Vysokoškoláka, nejlépe z oboru stavebního inženýrství a oborů příbuzných.
* Znalce programů AutoCAD, popřípadě AutoCAD Civil 3D.
* Aktivního řidiče s ŘP. Sk. B.
* Loajálního a flexibilního kandidáta.

Informace o náboru

Je to ve Tvých rukou!::
V případě zájmu o námi nabízenou pozici, zašli, prosím, strukturovaný životopis a my se Ti ozveme! Můžeš nás též kontaktovat na telefonním čísle 326 700 661. Kandidáty, kteří budou nejvíce odpovídat požadovanému profilu, si dovolíme přizvat k osobnímu pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na co se můžeš těšit?::
* Práci na HPP a zázemí úspěšné a stabilní společnosti.
* Platové ohodnocení v rozmezí 30 000 Kč – 40 000 Kč dle Vašich znalostí a dovedností.
* Menší spolupracující a přátelský kolektiv.
* Moderně vybavenou kancelář a využívání nadstandardní IT techniky.
* Pružnou pracovní dobu a možnost plánování svého pracovního času.
* Odborné kurzy a vzdělávání za účelem udržení si přehledu ve svém oboru.
* Další systém firemních benefitů jako například příspěvek na stravování, dovolenou, příspěvek na penzijní a životní připojištění, mobilní telefon, možnost zajištění ubytování a jiné.
* Nástup možný ihned!!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3376488  Datum zveřejnění: 30.4.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 Kč