Brigáda na léto (Operátor ve výrobě)

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Průmyslová 451, Planá nad Lužnicí, Tábor, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
17.500 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Budete obsluhovat výrobní linku. Vše Vám ukážeme a vysvětlíme.
* Jedeme non-stop, takže budete pracovat ve 4 směnném provozu - dopředu znáte směnný rozvrh a můžete si podle něj naplánovat volný čas.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Koho hledáme?::
* Do našeho týmu rádi uvítáme muže i ženy, kterým již bylo 18 let a kteří mají chuť pracovat.

Informace o náboru

Zaujali jsme Vás?::
Zašlete nám prosím Váš stručný životopis na níže uvedené kontakty a my se Vám ozveme zpět.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co nabízíme?::
* Letní brigádu na měsíce ČERVENEC - SRPEN - ZÁŘÍ s nástupem 1.7.2018, ale nastoupit můžete i později.
* Je možné domluvit se také na dlouhodobé brigádě!
* Hrubé platové ohodnocení 14.500,- Kč a k tomu příplatky cca 3.030,- Kč každý měsíc.
* Možnost závodního stravování přímo v areálu společnosti s příspěvkem zaměstnavatele.
* Práce vhodná i pro studenty.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3397100  Datum zveřejnění: 22.5.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17.500 Kč / měsíc