Operátor výroby pro SILON

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Průmyslová 451, 391 02 Planá nad Lužnicí, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
18.490 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?::
* Obsluhovat výrobní linku
* Pracovat ve 4 směnném provozu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás dostanete?::
* Možnost stravování v areálu společnosti.
* Ubytování zajištěno.
* Cestovní náhrady - pro zaměstnance mimo region.

Informace o náboru

Zaujala vás nabídka?::
Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši BEZPLATNOU LINKU +420 800 310 013.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co chceme my od vás?::
* Věk min. 18 let.
* Nezáleží zda jste muž či žena.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3410151  Datum zveřejnění: 4.6.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18.490 Kč / měsíc