Project Manager - Accident Damage Management

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis práce / Job description::
• Participace na globální strategii Accident Damage Management a její implementace na jednotlivých trzích / Participation in the global strategy Accident Damage Management and its implementation in individual markets.
• Aktivní komunikace s importéry a pravidelný reporting/ Active communication with importers and regular reporting.
• Další rozvoj strategie Accident Damage Management / Further development strategy Accident Damage Management.
• Projektové řízení při implementaci projektu v jednotlivých zemích / Project management in project implementation in individual countries.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadujeme / We require::
• Vysokoškolské vzdělání (technické, ekonomické, obchodní) / University degree (technical, economic, business).
• Výbornou znalost MS Office (Word, PowerPoint, Excel, Outlook) / Very good knowledge of MS Office programs (Word, PowerPoint, Excel, Outlook) is a must.
• Řidičský průkaz sk. B / Driving licence.
• Plynulá komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem (Němčina výhodou, další jazyky vítány) / Fluent communication skills in written and spoken English is a must (German skills of advantage, other language welcome).
• Časová flexibilita, orientace na výkon, odolnost vůči stresu / Time flexibility, performance-orientation, stress resistance.
• Dobré organizační, komunikační a vyjednávací dovednosti / Good organizational, communication & negotiation skills.
POZICE JE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY MAGISTERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ A TÉŽ PRO KANDIDÁTY Z OBORU POJIŠŤOVNICTVÍ A RETAILU!

Informace o náboru

Jak se přihlásit / How to apply::
• V případě zájmu o tuto pozici, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis v anglickém a českém jazyce spolu s motivačním dopisem. / In case you are interested in this position please send us your CV in EN and CZ together with motivational letter.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nabízíme / We offer::
• Velmi zajímavou, podnětnou pracovní pozici / Very interesting, challenging position.
• Motivující finanční ohodnocení / Competitive financial remuneration.
• Přátelské a neformální pracovní prostředí v mezinárodním týmu / Friendly and informal international team.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3435166  Datum zveřejnění: 29.6.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.