Servisní technik

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30.000 - 45.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Hlavně budete komunikovat se zákazníky, pomůžete jim najít problém a odstranit ho, oceníme Vaši trpělivost a příjemné vystupování.
* Budete provádět opravy, servis a údržbu tiskáren, takže budete neustále v pohybu.
* U zákazníků zajistíte, že tiskárna bude vidět v jejich sítích, ukážete jim, jak se se stroji zachází, vysvětlíte jim pravidelnou údržbu.
* Zákazníkům pomůžete najít optimální řešení jejich potřeb.
* Občas bude potřeba fyzicky přesunout nějaký stroj.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Koho si na tuto pozici představujeme?::
* Člověka s dokončeným ÚSO/SŠ vzděláním, můžete být i absolvent, rádi Vám vše ukážeme.
* Běžně pracujete na PC - orientujete se v prostředí MS Office, další SW Vás naučíme.
* Jste komunikativní a trpělivý, takže vašim zákazníkům vše v klidu vysvětlíte třeba i třikrát.
* Jste zodpovědný, takže si sám budete spravovat své zákazníky.
* Jste aktivní řidič.
* Výhodou je vyhláška 50, ale není nutností.

Informace o náboru

Zaujala Vás naše nabídka?::
Tak nám pošlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme. Dámě vědět každému uchazeči.

Není to Vaše vysněná pozice? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám chceme nabídnout?::
* HPP.
* Práci v příjemném a rodinném prostředí - získáte šéfa s přátelským přístupem, bude Vás znát osobně a hlavu Vám neutrhne, pokud něco nevyjde.
* Kompletně Vás v tomto oboru zaškolíme.
* Služební auto i pro soukromé účely.
* Mobil, notebook.
* Přispíváme na obědy formou stravenek.
* Odpočinete si u nás 25 dní a ještě přidáváme sick days.
* 13. plat.
* Rádi ohodnotíme Vaše zkušenosti a dovednosti: 30.000 - 45.000 Kč / měsíc při nástupu; po zapracování nárůst mzdy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3436106  Datum zveřejnění: 29.6.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000 - 45.000 Kč / měsíc