Operátor pro ADVICS Manufacturing Písek

DP WORK s.r.o.

Čížovská 456, Pražské Předměstí, 397 01 Písek, Česko, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
24.640 - 26.020 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co od vás potřebujeme?::
* Manuální zručnost, nic víc.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás dostanete?::
* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Základní mzdu 20.800 / 22.000 Kč.
* Měsíční variabilní složku mzdy až 20 % základní mzdy.
* Příplatek za noční směnu 10 %.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky samozřejmostí.
* 5 dní dovolené navíc.
* Stravenky v hodnotě 50 Kč.
* Možnost ubytování s příspěvkem.
* Výhodné telefonní tarify od T-Mobile.
* Zřízení a správu bankovního účtu zdarma.

Informace o náboru

Jdete do toho?::
Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení Daně nebo volejte naši BEZPLATNOU LINKU +420 800 310 013. Potřebujeme vás!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co budete dělat?::
Podílet se na montáži brzdových součástí - konkrétně se jedná o brzdové třmeny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3451314  Datum zveřejnění: 17.7.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24.640 - 26.020 Kč / měsíc