Prodavač/Prodavačka

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
19.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Prodej masa, uzenin, lahůdek a sýrů
* Komunikaci se zákazníky, ukážete jim náš sortiment, v případě potřeby jim poradíte.
* Práci s pokladnou – příjem hotovosti, stravenek, platby kartou
* Pracovat budete ve dvousměnném provozu
* Hledáme na prodejnách:
Praha 10, Moskevská (pondělí až pátek, sobota dopoledne)
- ranní směna 5 – 13.30, odpolední 12 – 19.30 hod.
Praha 2, Tylovo náměstí (pondělí až pátek, sobota dopoledne)
Praha 11, OC Chodov (pondělí až neděle)
- ranní směna 5 – 13.30, odpolední 13.30 – 21.30 hod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Koho hledáme?::
* Spolehlivého člověka vyučeného v jakémkoliv oboru, praxi v prodeji potravin uvítáme.
* Máte příjemné vystupování.
* Platný potravinářský průkaz.
* Trestní bezúhonnost.
* Ochota pracovat na 2 směny.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět. Též nás můžete kontaktovat na níže uvedených kontaktech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co nabízíme?::
* Nástupní mzdu 19 000 Kč / měsíc.
* Mimořádné odměny.
* Benefity – stravenky, zvýhodněný nákup firemních produktů.
* Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, možnost práce i na DPP.
* Stabilní zázemí spolehlivého zaměstnavatele.
* Vše Vám ukážeme, vše Vás naučíme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3452978  Datum zveřejnění: 19.7.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19.000 Kč / měsíc