Operátor CNC

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30.000 - 35.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Přípravu a kontrolu dat programu.
* Orientaci os obrábění na nulové body včetně základního měření.
* Vlastní obrábění (výměnu a kontrolu nástrojů).
* Kontrolní měření hotového výrobku ve vazbě na výrobní dokumentaci.
* Pravomoc zastavit činnost obrábění v případě zjištění neshody obrobku.
* Odpovědnost za dodržení technologického postupu obrábění a všech parametrů výrobku dle výrobní dokumentace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Koho hledáme?::
* Člověka s ÚSO vzděláním technického směru.
* Umíte číst v technické dokumentaci.
* Umíte pracovat s MS Office - výhodou.
* Znáte systém Heidenhain - PODMÍNKOU!
* Jste spolehlivý, zodpovědný, samostatný.
* Vhodné i pro absolventy s odpovídající teoretickou přípravou.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
* Práci na HPP v Mladé Boleslavi-Čejetice nebo Milovicích.
* 2 směny.
* Zázemí české prosperující společnosti.
* Profesní vzdělávání.
* 25 dní dovolené.
* Příspěvek na stravování formou stravenek 110 Kč / den.
* Odměny za přivedení nového kolegy (10.000 Kč).
* Věrnostní prémie.
* Nástupní mzda 30.000 – 35.000 Kč / měsíc.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3453599  Datum zveřejnění: 20.7.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000 - 35.000 Kč / měsíc