HSE Koordinátor

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40.000 - 45.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* BOZP a PO: kontroly na pracovištích, vyhledávání možných rizik a definování preventivních opatření, legislativa a interní dokumentace, školení pracovníků, pracovní úrazy, kategorizace prací, revize přístrojů.
* Udržování systému ISO 14001, 9001, 50001, OHSAS 18001, včetně ročních auditů.
* Zpracování a aktualizace Plánu odpadového hospodářství.
* Koordinace likvidace odpadů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?::
* Práci na HPP v Mladé Boleslavi.
* Dovolenou 5 týdnů.
* Přispíváme na obědy formou stravenek.
* Budeme Vás dále rozvíjet.
* Přidáme bonusy a věrnostní prémie.
* Ohodnotíme Vaše dovednosti a zkušenosti: 40.000 - 45.000 Kč / měsíc.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě, že máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět!