Personální a vzdělávací společnost

Prodejce

Pro naši pobočku v Pardubicích hledáme spolupracovníka na pozici prodejce/skladník na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

  • příjem a uložení zboží
  • organizační zajištění objednávek - příprava zboží, výdej, zajištění dopravy
  • maloobchodní prodej a poradenství
  • pracovní doba pondělí-pátek 8,5 hodin

Požadujeme:

  • praxe v oboru voda, topení, sanita VELKOU VÝHODOU
  • SŠ/SOU
  • řidičský průkaz sk. B
  • oprávnění na VZV výhodou
  • komunikativní osobnost
  • dobrou uživatelskou znalost PC
  • flexibilitu, spolehlivost
  • loajalitu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • sleva na firemní zboží
  • příspěvek na stravování
  • rekondiční volno
  • ohodnocení Vašich zkušeností a dovedností: 23.000 - 26.000 Kč / měsíc

Je to na Vás!

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět. Také nás můžete kontaktovat na níže uvedených kontaktech.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Staré Hradiště
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
Richter + Frenzel s.r.o.

U Technoplynu 1572/1
Praha 9
Česká republika
ID: 3467697   Datum zveřejnění: 10.8.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23.000 - 26.000 Kč / měsíc