Prodejce koupelnového centra

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Vlčnovská 2512, Uherský Brod, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18.000 - 23.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:::
* Komplexní péče o svěřené zákazníky, poradenství
* Vytváření grafických návrhů koupelen
* Organizační zajištění objednávek
* Ostatní činnosti spojené s prodejem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadujeme:::
* Výuční list, SŠ vzdělání
* Zkušenosti na pozici prodejce koncovým zákazníkům
* Znalost sortimentu sanity, topení, obkladů a dlažeb, stavební chemie PODMÍNKOU
* Aktivní přístup k obchodu, příjemné vystupování
* Obchodní myšlení, komunikační dovednosti
* Uživatelská znalost práce na PC (MS Office), znalost informačního systému SAP výhodou
* Flexibilita
* Znalost vizualizačního softwaru (Visoft nebo jiný) výhodou

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět. Též nás můžete kontaktovat na níže uvedených kontaktech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nabízíme:::
* Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí
* Zajímavou práci, každodenní kontakt se zákazníkem
* Odpovídající a motivující finanční ohodnocení
* Výkonnostní prémie
* Další vzdělávání formou produktových školení a školení prodejních dovedností
* Příspěvek na stravování
* Příjemné pracovní prostředí
* Možnost seberealizace a osobního rozvoje
* Další benefity: mobilní telefon, sleva na firemní zboží, rekondiční volno

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3471715  Datum zveřejnění: 16.8.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18.000 - 23.000 Kč / měsíc