Personální a vzdělávací společnost

Obchodník

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti nefinančních služeb a outsourcingu interních procesů, hledáme kandidáta na pozici Obchodník.
Co vás čeká:
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Spolupráce a rozvoj vztahů se zákazníky, analýza potřeb zákazníků, tvorba cenových nabídek a *kalkulací
  • Průzkum trhu, sledování trendů
Co pro vás máme:
  • Práci na HPP a dobu neurčitou
  • Mobil, notebook, auto
  • Odměnu dle dosavadní praxe a zkušeností
  • Firemní benefity
Koho hledáme
  • Jste absolvent nadšený pro obchod, ale i zkušený obchoďák
  • Jste aktivní řidič (sk.B)
  • Máte velmi dobrý mluvený a písemný projev
  • Působíte přesvědčivě
  • Umíte to s počítačem (MS Office, cloud služby, CRM)
  • Pokud umíte anglicky, je to výhoda
Chcete vědět víc?
Zašlete nám svůj životopis nebo volejte na naši bezplatnou linku 800 310 013.
Těšíme se na Vás.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Bc.
Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
ID: 3477297   Datum zveřejnění: 24.8.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.