Personální a vzdělávací společnost

Projektový manažer - komunikační materiály

Máte zkušenosti s tvorbou katalogů a produktových listů? Jste kreativní a máte dobré nápady? Domluvíte se anglicky? Pak pro našeho významného partnera Škoda Auto hledáme do Mladé Boleslavi právě Vás!

Co Vás čeká?

  • Koordinace přípravy katalogů a produktových listů k originálnímu příslušenství Škoda.
  • Spolupráce s reklamními agenturami - studiové i outdoorové focení, zajištění logistiky při focení vozů.
  • Finální odsouhlasení layoutu komunikačních materiálů.
  • Správa obsahu komunikačních portálů Škoda Auto.

Koho hledáme?

  • Máte zkušenosti z oblasti tvorby komunikačních materiálů.
  • Bez problémů se domluvíte anglicky.
  • Máte uživatelskou znalost MS Office a umíte pracovat s grafickými programy (Photoshop či jiné).
  • Jste precizní a kreativní člověk.
  • Jste aktivní řidič.

Co Vám nabízíme?

  • Pestrou práci pod prestižní značkou.
  • Účast na zajímavých projektech.
  • Podporu Vašeho dalšího kariérního vzdělávání.
  • Nástupní mzdu dle zkušeností: 28.000 - 33.000 Kč / měsíc.
  • Balíček firemních benefitů: příspěvek na stravování, mobilní telefon, jazykové kurzy, volný vstup do posilovny v Mladé Boleslavi, možnost využívat rekreační zařízení v Harrachově.

Je to na Vás!

V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v anglickém a českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Mgr. Choulíková Martina
Třída Národní svobody 158/9
397 01 Písek
Česká republika
+420730850881
ID: 3486430   Datum zveřejnění: 6.9.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28.000 - 33.000 Kč / měsíc