Personální a vzdělávací společnost

Lakýrník pro IVECO Vysoké Mýto

Vyhovuje vám práce v 3 směnném provozu? Chcete domů odcházet s čistou hlavou? Pojďte pracovat pro našeho zákazníka Iveco Czech Republic, a.s. a buďte u vzniku vozidel hromadné dopravy, v nichž se denně přepravují tisíce lidí.

Co od vás potřebujeme?

  • Vyučení v oboru lakýrník, lakýrnické práce nebo příbuzné obory.
  • Zkušenosti na dané pozici.

Co od nás dostanete?

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Průměrnou čistou hodinovou mzdu od 136 Kč.
  • Variabilní složku mzdy 0 - 3.500 Kč/měsíc.
  • Příplatky za noční směnu 14 %.
  • Příplatky za odpolední směnu 12 Kč/hod.
  • Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
  • 5 dní dovolené navíc.
  • Možnost využít závodní stravování.
  • Výhodné telefonní tarify od T-Mobile.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

A co budete dělat?

Podílet se na výrobě autobusů - jednoduché povrchové úpravě čištěním a odmašťováním ploch, ochraně ploch pastou, páskou před nátěrem a stříkáním; na povrchové úpravě tvarově jednoduchých a malých součástí máčením, stříkáním a natíráním základní barvou; stříkání nápisů stříkací barvou přes šablonu; přípravě tmelu na běžné tmelení a jiné.

Jdete do toho?

Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení referentce Veronice nebo volejte naši BEZPLATNOU LINKU +420 800 310 013. Potřebujeme vás!

Není tato vaše nabídka váš šálek kávy?

Další volné pozice naleznete na http://dpwork.jobs.cz.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Dobrovského 74, Vysoké Mýto, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Mgr.
Vraclavská 200
566 01 Vysoké Mýto
Česká republika