Personální a vzdělávací společnost

Operátor s NJ, mzda od 53.000 Kč

Dorozumíte se německy? Je pro vás výzva zkusit si práci na pár měsíců v zahraničí? Pro našeho významného klienta hledáme šikovné operátory výroby. Momentálně je pracoviště v Německu, během pár měsíců se výrobní závod stěhuje do Mladá Boleslavi.

Jaká bude vaše náplň práce?

• Zakládání dílů do přípravků.
• Odpovědnost za kvalitu vyráběných výrobků.
• Správné vyplňování výrobní dokumentace.
• Dodržování technologických a kontrolních postupů.

Co od nás dostanete?

• Práci na HPP s možností kariérního růstu.
• 5 týdnů dovolené.
• Zajištěné ubytování.
• Diety.
• Příspěvek na stravování formou stravenek.
• Bonusy a věrnostní prémie.

Co od vás očekáváme?

• Znalost německého jazyka minimálně na úrovni B2.
• Spolehlivost.
• Manuální zručnost.
• Ochotu pracovat v zahraničí.

Máte zájem?

Zašlete nám strukturovaný životopis a my se vám ozveme nazpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
ID: 3501571   Datum zveřejnění: 26.9.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 53.000