Personalista - junior

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Smetanova 987, Bakov nad Jizerou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká bude náplň Vaší práce?::
*Samostatné zpracování každodenní operativy a personální agendy spojené se zaměstnanci.
*Zadávání personálních dat do informačního HR systému HELIOS a vedení veškeré personální agendy
zaměstnanců.
*Zpracování podkladů pro HR reporting a samostatný HR reporting.
*Příprava podkladů pro příslušné státní orgány (Úřad práce, SUIP, ČSSZ, ZP,..) a komunikace s nimi.
*Kooperace s jednotlivými útvary společnosti.
*Sledování a aplikace legislativních změn v oblasti pracovně právní problematiky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda a benefity::
*Základní nástupní mzda 18.000,- CZK brutto + variabilní složka mzdy 0 - 7.000 CZK brutto / měsíc.
*Vzdělávaní v oboru.
*Roční prémie na základě osobního ohodnocení.
*Mobilní telefon, PC
*Systém firemních benefitů

Informace o náboru

Zaujala Vás naše nabídka?::
V případě, že máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis nebo nás můžete oslovit na níže uvedených kontaktech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Personalistika - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Naše požadavky::
*Nejméně SŠ vzdělání s maturitou
*Praxi na obdobné pozici min. 2 roky (vítaná praxe v personalistice v instituci s agendou osobních
údajů včetně znalosti předpisů při doručování písemností -soudy, pošty, správy sociálního
zabezpečení apod.)
*Orientace v pracovně právní legislativě
*Znalost systému Helios výhodou
*Dobrá znalost PC - MS Office
*Zodpovědnost, spolehlivost, preciznost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3504108  Datum zveřejnění: 29.9.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000