Personální a vzdělávací společnost

Personalista - junior

Do našeho týmu hledáme šikovného kandidáta na pozici personalista - junior. Pokud Vás baví personální administrativa a jste rychlí a precizní v zadávání dat do systému, pak je tato nabídka určena právě Vám.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Samostatné zpracování každodenní operativy a personální agendy spojené se zaměstnanci.
  • Zadávání personálních dat do informačního HR systému HELIOS a vedení veškeré personální agendy
zaměstnanců.
  • Zpracování podkladů pro HR reporting a samostatný HR reporting.
  • Příprava podkladů pro příslušné státní orgány (Úřad práce, SUIP, ČSSZ, ZP,..) a komunikace s nimi.
  • Kooperace s jednotlivými útvary společnosti.
  • Sledování a aplikace legislativních změn v oblasti pracovně právní problematiky.

Mzda a benefity:

  • Základní nástupní mzda 18.000,- CZK brutto + variabilní složka mzdy 0 - 7.000 CZK brutto / měsíc.
  • Vzdělávaní v oboru.
  • Roční prémie na základě osobního ohodnocení.
  • Mobilní telefon, PC
  • Systém firemních benefitů

Naše požadavky:

  • Nejméně SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky (vítaná praxe v personalistice v instituci s agendou osobních
údajů včetně znalosti předpisů při doručování písemností -soudy, pošty, správy sociálního
zabezpečení apod.)
  • Orientace v pracovně právní legislativě
  • Znalost systému Helios výhodou
  • Dobrá znalost PC - MS Office
  • Zodpovědnost, spolehlivost, preciznost

Zaujala Vás naše nabídka?

V případě, že máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis nebo nás můžete oslovit na níže uvedených kontaktech.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Smetanova 987, Bakov nad Jizerou, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Bc. Srbková Šárka
Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420739685228
ID: 3504108   Datum zveřejnění: 29.9.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000