Personální a vzdělávací společnost

Asistent - online inzerce

Zajímá vás personální marketing? Jste komunikativní a zodpovědná osobnost? Pak hledáme právě vás! Rozšiřujeme náš tým o pozici Asistent – online inzerce.

Jaká bude vaše náplň práce?

• Administrace inzerce na inzertních portálech.
• Správa personální inzerce.
• Kontrola došlých plateb v koordinaci s ekonomickým útvarem společnosti.
• Komunikace se zákazníky v rámci poskytované služby Personální inzerce.
• Podpora náborového oddělení a náborových center.

Co nabízíme?

• Práci na HPP.
• Roční prémie.
• Kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
• Služební telefon a notebook.
• Příspěvek na stravování.
• Možnost využití rekreačního zařízení v Harrachově.
• Volný vstup do Fitness centra v Mladé Boleslavi.

Co od vás požadujeme?

• Min. středoškolské vzdělání.
• Pokročilá znalost MS Office.
• Základní orientace v personálním marketingu.
• Znalost zákona o ochraně osobních údajů.
• Zkušenosti s komunikací se zákazníky a dodavateli.
• Řidičský průkaz sk. B.

Zaujala vás tato nabídka?

Tak nám zašlete váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se vám ozveme zpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Smetanova 987, Bakov nad Jizerou, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Kostihová Aneta
Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420703401819
ID: 3535365   Datum zveřejnění: 9.11.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   18.000 - 25.000 Kč / měsíc