Kontrolor dodavatelské kvality

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
1.1.2019
Mzdové podmínky (brutto)
50.000 - 55.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Většinu času se budete pohybovat ve výrobě.
* Budete kontrolovat dodávky vstupního materiálu.
* Budete provádět kontrolu interiérů a karosérie vozů z hlediska kvality v předsériové výrobě.
* Zajistíte podklady pro reklamace v případě zjištěných neshod a budete zodpovědný za blokaci skladových zásob.
* Budete pracovat s výkresovou a technickou dokumentací a s měřícími přístroji.
* Na základě zjištěných dat budete provádět analýzy.
* Budete sledovat náběh nových dílů.
* Budete spolupracovat na zjišťování problémových bodů a definování nápravných opatření.
* Budete sledovat účinnost těchto nápravných opatření.
* Budete v denním kontaktu s dodavateli, občasné služební cesty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak si Vás představujeme?::
* Máte dokončené středoškolské vzdělání, ideálně technického směru.
* Máte praxi z výroby a kvality v oblasti automotive.
* Vyznáte se v technické a výkresové dokumentaci.
* Domluvíte se anglicky nebo německy - komunikace s dodavateli, komunikace s kolegy v rámci koncernu.
* Máte přehled v projektovém řízení.
* Nevadí Vám občasné služební cesty - jedna až dvě cesty do měsíce, 95 % po České republice, zřídka do zahraničí.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
* Práci na hlavní pracovní poměr v Mladé Boleslavi.
* Moderní mezinárodní prostředí a účast na nových projektech v předsériové fázi.
* Mzdu 50.000 - 55.000 Kč / měsíčně.
* 25 dní dovolené.
* Příspěvek na stravování.
* Další benefity: firemní rekreační zařízení v Harrachově, vstup do posilovny v Mladé Boleslavi zdarma, jazykové kurzy a další vzdělávání aj.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3545410  Datum zveřejnění: 22.11.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000 - 55.000 Kč / měsíc