Číšník / servírka, Benátky nad Jizerou

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Mělnická 71, Benátky nad Jizerou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 28.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budeš dělat?::
* S úsměvem a profesionálním přístupem obsluhovat naše zákazníky včetně zahraniční klientely.
* Pracovat s pokladnou - budeš mít hmotnou zodpovědnost.
* Řešit telefonické požadavky našich zákazníků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti nabízíme?::
* Práci na hlavní pracovní poměr a dobu neurčitou.
* Mzdu až 28.000 Kč/měsíc.
* Pracovní dobu - krátký a dlouhý týden.
* Práci v partě bezva kolegů.
* Slevu na stravu a nápoje.

Informace o náboru

Dáš to s námi?::
Pokud ano, ozvi se na email [email protected] nebo na jedno z telefonních čísel +420724943514, +420739256336.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si tě představujeme?::
* Obsluhovat zákazníky je pro tebe radost.
* Jsi profesionál a etická osoba s velkou dávkou vtipu.
* Zodpovědnost a pečlivost ti nejsou cizí a můžeme se na tebe spolehnout.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3547051  Datum zveřejnění: 26.11.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 28.000 Kč / měsíc