Personální a vzdělávací společnost

Pečovatel/ka, odborná sestra v Německu, od 1.800 EUR/měsíc

Umíte dobře německy? Máte zkušenosti v oblasti zdravotnictví? Dělá vám radost pečovat o druhé a jste empatická osobnost? Pro našeho partnera VISSIO Eastern Europe s.r.o. hledáme šikovné zaměstnance na pozici pečovatel/ka , odborná sestra v různých oblastech Německa, např. Altenburg.

Co budete potřebovat?

  • Německý jazyk slovem i písmem.
  • Vzdělání nebo praxi v oboru zdravotnictví.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Co získáte?

  • Práci na hlavní pracovní poměr, německou pracovní smlouvu.
  • Mzdu od 10 EUR/hod. (brutto)
  • Služební automobil.
  • Pololetní a vánoční prémie dle odpracované doby.
  • Příplatky dle zákoníku práce v Německu.
  • Ubytování – 1. měsíc hrazeno zaměstnavatelem.
  • Zahraniční praxi a zdokonalení se v německém jazyce.

Co vás čeká?

  • Péče o klienty v domácím prostředí nebo zdravotnickém zařízení.
  • Komunikace s lékaři pacientů a drobná administrativa.
  • Práce v 8 i 12 hodinovém provozu.

Jdete do toho?

Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Německo
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Mgr. Tuláčková Lucie
Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420703169055
ID: 3549290   Datum zveřejnění: 28.11.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 1.800 EUR / měsíc