Vedoucí strojní údržby

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Kvasiny
plný úvazek
Termín nástupu
1.1.2019
Mzdové podmínky (brutto)
50.000 - 60.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Povedete menší tým pracovníků údržby (zhruba 12 lidí).
* Budete rozdělovat dílčí úkoly, vyhodnocovat práci svých podřízených, budete je motivovat a dále rozvíjet.
* Budete zodpovědný za definování plánu preventivní údržby a plánu rekonstrukce a modernizace strojního zařízení.
* Budete zpracovávat podklady pro zavádění nových strojů a úpravy současných strojů.
* Budete vyhodnocovat prostoje a technickou využitelnost strojů.
* Zajistíte provedení akutních oprav.
* Budete vyhodnocovat požadavky na náhradní díly strojního zařízení a definujete úroveň zásob náhradních dílů.
* Zastřešíte komunikaci s dodavateli strojních zařízení.
* Budete zodpovědný za oblast strojní údržby v rámci různých auditů, stanovíte podklady pro získání certifikací.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak si Vás představujeme?::
* Máte dokončené SŠ vzdělání a praxi v oblasti údržba výrobních strojů.
* Máte zkušenosti s vedením pracovníků a komunikací s externími partnery.
* Domluvíte se anglicky nebo německy.
* Jste časově flexibilní - na příklad koordinace činností v případě závažné poruchy mimo pracovní dobu.
* Ovládáte MS Office.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v anglickém/německém a českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
* Práci na HPP v Kvasinách.
* Rychlé prostředí automotive.
* Hrubou nástupní mzdu 50.000 - 60.000 Kč / měsíc.
* Flexibilní pracovní dobu.
* Příspěvek na stravování.
* Další firemní benefity: jazykové kurzy, možnost využívat firemní rekreační zařízení v Harrachově, zvýhodněné mobilní tarify atd.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3554498  Datum zveřejnění: 6.12.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000 - 60.000 Kč / měsíc