HSE Manažer

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Chobotecká 365, Čejetice, Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Koordinaci BOZP,PO a životního prostředí ve výrobním závodě (zodpovědnost za 3 výrobní provozy).
* Školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO.
* Monitoring a vyhodnocování rizik na jednotlivých pracovištích.
* Tvorbu, aktualizaci a správu dokumentace.
* Pravidelné vyhodnocování množství odpadů s odpovědností za jejich třídění.
* Evidenci a určování ochranných pracovních pomůcek.
* Sledování změn legislativy v dané oblasti a jejich zavádění do praxe.
* Šetření příčin pracovních úrazů, návrhy preventivních opatření, kontrola jejich plnění.
* Komunikaci s orgány státní správy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak si Vás představujeme?::
* Máte min. 3 roky praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti.
* Jste OZO BOZP - podmínkou, OZO PO - výhodou.
* Znáte související legislativu.
* Máte mírně pokročilou znalost AJ nebo NJ.
* Máte dokončené SŠ/ VŠ vzdělání.
* Dobře pracujete na PC - převážně MS Office.
* Máte organizační schopnosti, jste samostatný a zodpovědný.
* Jste aktivní řidič - řidičský průkaz skupiny B.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém jazyce a my se Vám ozveme zpět. Též nás můžete kontaktovat na níže uvedených kontaktech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
* Zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
* Místo výkonu práce: Mladá Boleslav, Milovice.
* Moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
* Stabilní zázemí české, rychle se rozvíjející společnost.
* Motivující mzdové ohodnocení.
* 5 týdnů dovolené.
* Stravenky (110 Kč/den).
* Věrnostní prémie.
* Systém Patronace (10.000 Kč za doporučení nového kolegy).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3560870  Datum zveřejnění: 14.12.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.