Personální a vzdělávací společnost

Back Office Administrator IT

Zajímáte se o IT? Chcete být součástí týmu mezinárodní společnosti? Pro našeho významného klienta Škoda Auto hledáme vhodné kandidáty na pozici Back Office Administrator IT.

Jaká bude Vaše náplň práce?

• Příprava dat servisní a palubní literatury pro zobrazení v jednotlivých systémech a aplikacích.
• Testování nových aplikací a redakčních systémů na platformách iOS a Android.
• Komunikace napříč jednotlivými útvary.
• Tvorba prezentací a analýz k jednotlivým projektům.

Co nabízíme?

• Účast na zajímavém projektu v mezinárodní společnosti.
• Kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
• Služební mobil a notebook.
• Příspěvek na stravování formou stravenek.
• Možnost využívat rekreační zařízení v Harrachově.
• Vstup do posilovny v Mladé Boleslavi zdarma.

Co od Vás požadujeme?

• SŠ/VŠ vzdělání.
• Anglický jazyk min. na úrovni B1.
• Povědomí o IT.
• Chuť učit se nové věci.
• Spolehlivost.

Je to na Vás!

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
ID: 3577729   Datum zveřejnění: 14.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000 - 28.000 Kč / měsíc