Personální a vzdělávací společnost

Skladník pro CARRIER Beroun, ubytování.

Jste manuálně zruční a vlastníte průkaz VZV? Chcete pracovat v moderním prostředí a podílet se na výrobě chladících a mrazících zařízení? Přidejte se k nám a staňte se součásti týmu našeho zákazníka a partnera CARRIER Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. a rozšiřte si praxi.

Co od Vás požadujeme?

• Průkaz VZV (v případě potřeby Vám ho obnovíme).
• Fyzickou zdatnost.

Práce je vhodná pro muže.

Co od nás dostanete?

• Práci na hlavní pracovní poměr.
• Variabilní složku mzdy 0 – 4.600 Kč/měsíc.
• Diety 206 Kč/den.
• Příplatky za přesčas, za odpracování SO,NE a za státní svátky.
• 5 dní dovolené navíc.
• Bonus za docházku až 2.000 Kč/měsíc.
• Příspěvek na firemní ubytování.
• Závodní stravování s příspěvkem.
• Výhodné telefonní tarify od T-Mobile.
• Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co budete dělat? :

• Zajišťovat transport materiálu, prázdných palet a obalů.
• Čistit a třídit díly, palety, obaly a odpady.
• Zavážet linku materiálem pomocí VZV.

Jdete do toho?

Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte na naši bezplatnou linku +420 800 310 013.

Neoslovila Vás táto nabídka?

Jděte na www.dpwork.jobs.cz a vyberte si jinou.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Okres Beroun
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Bc. Kozák Martin
Třída Národní svobody 158/9
397 01 Písek
Česká republika
+420724986562