Vedoucí týmu IT podpory

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/ měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude vaší náplní práce?::
* Podpora aplikací a importérů- aktivní zaškolováni na daný systém a jeho provozování
* Opravy a kontroly contentu.
* Podpora a komunikace s dalšími týmy Škoda Auto spolupracujícími na tomto projektu.
* Příprava dokumentací, školení trenérů.
* Nastavení domén a redirectů.
* Reporting IT projektů.
* Účast na workshopech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čím vás odměníme?::
* Velice zajímavou prací na HPP.
* Získáním pracovních zkušeností z prestižního mezinárodního prostředí.
* Stanete se tváří Support teamu.
* Hrubou nástupní mzdou : 50 000 Kč/ měsíc
* Služebním automobilem.
* Dalšími firemními benefity jako jsou např.: příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, mobilní telefon, jazykové kurzy, další školení a vzdělávání v oboru, výhodné telefonní tarify společnosti T-mobile a jiné.

Informace o náboru

Nyní je to na vás!::
V případě zájmu o nabízenou pozici mi zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce a já se ozvu co nejdříve nazpět!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co by vám nemělo chybět?::
* Středoškolské vzdělání ukončené maturitou.
* Zkušenosti a nadšení pro oblast tvorby webu.
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
* Chuť učit se nové věci.
* Prezentační dovednosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3591222  Datum zveřejnění: 1.2.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 Kč/ měsíc