Personální a vzdělávací společnost

Marketing Specialist

Chcete se stát součástí marketingového týmu v mezinárodní společnosti? Cestovat do zahraničí? Účastnit se zajímavých projektů? Pro našeho klienta Škoda Auto hledáme vhodné kandidáty na pozici Marketing Specialist - Consultant.

Co Vás čeká?

• Stanovení a kontrola marketingové a komunikační strategie s importéry.
• Stanovení marketingových cílů na vybraných trzích.
• Dohlížení na soulad se značkou ŠKODA a správnost CI/CD.
• Podpora importérů při přípravě lokálních marketingových plánů.
• Pravidelné služební cesty (1-2x měsíčně).

Co nabízíme?

• Práci na HPP v mezinárodní společnosti.
• Účast na zajímavých projektech.
• Možnost kariérního růstu.
• Školení a další vzdělávání.
• Služební mobil a notebook.
• Možnost využití rekreačního zařízení v Harrachově.
• Příspěvek na stravování.

Co od Vás požadujeme?

• SŠ/VŠ vzdělání.
• Anglický jazyk na úrovni C1.
• Výborné organizační a komunikační schopnosti.
• Zkušenost s řízením projektů.
• Ochotu cestovat do zahraničí.

Zaujala Vás tato nabídka?

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce a my se Vám ozveme zpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Kostihová Aneta
Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420703401819
ID: 3611859   Datum zveřejnění: 1.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000-45.000 Kč / měsíc