Personální a vzdělávací společnost

CKD plánování výroby

Chcete být součástí mezinárodního týmu? Podílet se na zajímavém projektu? Pro našeho významného klienta Škoda Auto hledáme vhodné kandidáty na pozici CKD plánování výroby.

Jaká bude Vaše náplň práce?

• Účast na projektu plánování výroby v CKD závodech Škoda Auto Rusko, Indie, Ukrajina, Kazachstán a Alžírsko.
• Vypracování návrhů, realizace a komunikace se závody.
• Práce v interním systému.
• Příprava a kontrola podkladů.
• Vyhodnocování plánů výroby s odbytem vozů.

Co nabízíme?

• Práci na HPP v mezinárodní společnosti.
• Účast na zajímavém projektu.
• Služební notebook a mobil.
• Kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
• Příspěvek na stravování formou stravenek.
• Možnost využívat rekreační zařízení v Harrachově.
• Vstup do posilovny v Mladé Boleslavi zdarma.

Co od Vás požadujeme?

• SŠ/VŠ vzdělání.
• Anglický jazyk min. na úrovni B1.
• Pokročilá znalost MS Office (zejména Excel).
• Analytické myšlení.
• Samostatnost.

Zaujala Vás tato nabídka?

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
ID: 3612172   Datum zveřejnění: 1.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000 - 40.000 Kč/měsíc