Pracovník kompletace nábytku

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Za Nádražím 2601, Písek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Kompletaci nábytku.
* Dokončovací truhlářské práce.
* Obsluhu VZV – manipulace s hotovým nábytkem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak si Vás představujeme?::
* Máte výuční list, uvítáme i absolventa.
* Průkaz VZV výhodou, ale rádi Vás zaškolíme či průkaz obnovíme.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
* Jednosměnný provoz.
* Mzdu po zapracování minimálně 24.000 Kč / měsíc.
* 13. a 14. plat.
* Výkonnostní prémie.
* Osobní ohodnocení.
* Příspěvek na stravování.
* Příspěvek na dopravu.
* Příspěvek na ubytování.
* Kolektiv zkušených kolegů a osobní přístup.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3621937  Datum zveřejnění: 15.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24.000 Kč / měsíc