Personální a vzdělávací společnost

Projektový manažer – elektronika vozu

Máte zkušenosti s analýzou elektrických závad? Znáte AVON, AGOS, AQUA, KVS? Pak je tato nabídka právě pro Vás. Pro našeho významného klienta z Mladé Boleslavi hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer – elektronika vozu.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Analýza závad v automobilovém průmyslu.
  • Definování příčiny závad a návrh opatření.
  • Testování reklamovaných dílů a kontrola účinnosti nasazených opatření.
  • Uvolňování kabelových svazků do sériové výroby.
  • Řízení projektu.
  • Vypracování podkladů pro jednání pilotních hal a náběhových týmů.

Co nabízíme?

  • Velmi zajímavou práci na HPP v Mladé Boleslavi.
  • Služební auto, notebook a mobilní telefon.
  • Zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
  • Stravenky.
  • Možnost využívat rekreační zařízení v Harrachově.
  • Vstup do posilovny v Mladé Boleslavi zdarma.

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ vzdělání v elektrotechnickém směru.
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni.
  • Praxe s analýzou elektronických závad min. 2 roky.
  • Znalost MS Office, KVS, AVON, AGOS, AQUA.
  • Ochota příležitostně cestovat do Německa.

Zaujala Vás tato nabídka?

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Kostihová Aneta
Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420703401819
ID: 3632399   Datum zveřejnění: 29.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45.000 Kč / měsíc