Personální a vzdělávací společnost

Technická podpora kvality

Máte střední nebo vysokou školu technického zaměření? Máte zkušenosti s reklamačními procesy? Setkali jste se již s tvorbou 8D reportů a máte technické znalosti na úrovni automechanika? Tak právě Vás hledáme pro našeho významného zákazníka v Mladé Boleslavi.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Podpora reklamačního procesu v rámci koncernu.
  • Vyřizování reklamací dodavatelů/zákazníků.
  • Zadávání informací do systému.
  • Kontrola plnění reklamačních řízení.
  • Odesílání dílů a jejich balení.

Co nabízíme?

  • Velmi zajímavou práci na HPP v Mladé Boleslavi.
  • Finanční ohodnocení dle Vašich znalostí v daném oboru 35 000 Kč až 45 000 Kč.
  • Další firemní benefity jako je příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, mobilní telefon, jazykové kurzy, školení a vzdělávání, výhodné telefonní tarify společnosti T-mobile a jiné.

Co od Vás potřebujeme?

  • Minimálně SŠ technického zaměření.
  • Technické znalosti na úrovni automechanika.
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni.
  • Znalost reklamačního procesu v rámci VW.
  • Praxe v oboru minimálně 2 roky.
  • Znalost MS Office.

Teď už je to na Vás!

V případě, že Vás pozice zaujala, nám zašlete Váš strukturovaný životopis a my se Vám ozveme nazpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Středočeský kraj
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Mgr. Tuláčková Lucie
Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420703169055
ID: 3637796   Datum zveřejnění: 5.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000 - 45.000 Kč/měs.