Skladník pro TRW-Carr Stará Boleslav

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Hlavenec
plný úvazek
Termín nástupu
DLE DOHODY
Mzdové podmínky (brutto)
25.930 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co od Vás potřebujeme?::
* Odborné vyučení bez maturity.
* Platný průkaz VZV - rádi vám průkaz obnovíme nebo vystavíme nový.
* Praxi na dané pozici min. 1 rok.
* Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás dostanete?::
* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Základní mzdu 20.400 Kč/měsíc.
* Pohyblivou složku mzdy 0 - 1.000 Kč/měsíc.
* Kvalifikační bonus 0 - 3.500 Kč/měsíc.
* Příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod.
* Příplatek za noční směnu 10 %.
* Diety 206 Kč/den.
* Příspěvek na údržbu oděvů 315 Kč/měsíc.
* Mimořádnou odměnu 0 - 1.500 Kč/měsíc.
* Ohodnocení za práci v nepřetržitém provozu až 2.000 Kč.
* 5 dní dovolené navíc.
* Ubytování na naší ubytovně s příspěvkem.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 2.000 Kč.
* Stravování zajištěné v závodě.
* Zdarma dopravu svozovým autobusem.
* Výhodné telefonní tarify od T-mobile.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Informace o náboru

Jdete do toho?::
Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení referentce Daně nebo volejte naši BEZPLATNOU LINKU +420 800 310 013. Potřebujeme Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co budete dělat?::
* Zajišťovat výrobu materiálem.
* Vracet přebytečné množství dílů na sklad.
* Provádět vykládky a nakládky aut.
* Připravovat palety pro hotové výrobky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3640606  Datum zveřejnění: 9.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.930 Kč/měsíc